Canopy Wandeling Lake Manyara

0

Tour overzicht

Het boomtoppenparcour is 370 meter lang en bereikt een hoogte van 18 meter boven de grond. Het boomtoppenparcour heeft een aantal bruggen en eindigt allemaal op prachtige uitkijkpunten! De platformen in de boomtoppen zijn perfecte rustplekken om van de omgeving te genieten of om natuurlijk een prachtig plaatje te schieten.

  • Start Locatie: Lake Manyara Nationaal Park
  • Starttijd: Vroege ochtend
  • Duur: 30-50 min
  • Beschikbaarheid: Dagelijks

Boomtoppenwandeling Beschrijving

Naast de prachtige bossen is de kans groot dat je de vervetapen en bavianen ziet rondslingeren. Behalve de apen zal je waarschijnlijk oog in oog komen te staan met een verscheidenheid aan vogels, zoals de zilverwangneushoornvogel en de verschillende prachtige vlinders. Als je geluk hebt, zie je misschien zelfs het grotere wild dat zich in de bossen van ‘Lake Manyara’ schuilhoudt.

De Canopy Walk ligt direct bij de ingang van Lake Manyara Nationaal Park, waardoor het een geweldige aanvulling is op jouw safari! Deze tour wordt niet apart gedaan, maar is een toevoeging aan de reis.

De route duurt ongeveer 30-50 minuten! Het is bedoeld als een ontspannende activiteit, om te genieten van de bossen met hun wilde dieren. Als je doorloopt, zal je sneller klaar zijn.

Hoogtepunten

  • Wandel op het eerste canopy parkour in Tanzania!
  • Spot apen, vogels en andere lokale dieren
  • Bekijk de bossen van Lake Manyara van bovenaf

Prijzen

  • Op aanvraag

Inbegrepen

  • Engelssprekende Privégids

Niet inbegrepen

  • Fooien
  • Parkkosten
  • Lunch

Wat mee te nemen?

  • Wandelschoenen

Klaar om aan jouw Tanzania avontuur te beginnen?

Vraag een offerte aan of informeer naar een reisvoorstel op maat. Wij nemen binnen 24 uur contact met op.

Meer inspiratie nodig voor jouw Tanzania avontuur?

Ontdek enkele van onze vooraf samengestelde safari's of informeer naar een reisvoorstel op maat

Waarom naar Tanzania met Arusha Trips?

Veilig en zorgeloos in Afrika